Vizyon - Misyon

VİZYONUMUZ

Efor Peyzaj deneyimli uzman kadrosuyla müşterilerine daha kaliteli hizmet sunarak, insan doğasının temel ihtiyacı olan doğal alanlar oluşturmak. Bu şekilde geleceğe emin adımlarla ilerlemek.

Toplum tarafından saygın ve disiplinli bir firma olarak bilinmek ve anlık değil sürekliliği olan bir firma olmak. Bu sürekliliği sağlamak içinde çalışmalarımızı büyük bir titizlik, tertip ve belirli bir çizgisi olan firma anlayışı ile yürütmek...

MİSYONUMUZ

Bir çiçeğin güzel olmasının sebebi neslini devam ettirebilmesidir. Bu sloganla yola çıkarak bizimde varoluş amacımız güzel, sanatsal işler ve fonksiyonel işler yaparak neslimizi devam ettirebilmektir. Her çiçeğin farklı bir güzelliği olduğu gibi, her bahçeninde de farklı bir ahengi ve sanatı olmalıdır. Marder Peyzaj olarak bizler doğal, formel, sanatsal peyzaj uygulamalarıyla, bahçe bakım ve organizasyonlarıyla, kaliteli ve sağlıklı çalışmaları hizmetinize sunmaktayız. Bizim görevimiz sizlerin istek ve arzularına göre bahçeleri güzelleştirmek, keyif alınacak bir alan haline getirmektir.